O Autorze


Piotr Mazurowski 

Przedsiębiorca. Coach. Mówca. Reklama i komunikacja marketingowa to jego pasja. Przez 15 lat (po studiach marketing i zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim) pracuje w branży reklamowej. Stworzył agencję reklamową The Yellow, która z sukcesami przez siedem lat dała mu wiele doświadczenia jako menadżerowi i trenerowi. Ostatnie pięć lat realizuje misję niezależnego eksperta. Jako architekt komunikacji marketingowej pomaga małym i średnim firmom tworzyć skuteczny marketing i budować polskie marki. 

Jest aktywnym członkiem największej na świecie organizacji rekomendacji biznesowych BNI. Członek założyciel i prezes grup BNI Stars, BNI Connectors. Pod jego kierownictwem, grupa osiągnęła największą liczbę członków w historii grup BNI w Polsce. Prowadził szkolenia dla członków BNI Polska oraz warsztaty z rekomendacji, autoprezentacji i networkingu. Jest konsultantem grupy: Konsultant Małego Przedsiębiorcy.

Trener i wieloletni praktyk.

Wykładowca na studiach MBA na uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego. Prowadzi blok zajęć z motywowania zespołów handlowych na podyplomowych studiach na SWPS. Wykształcił wielu pracowników, którzy odnoszą sukcesy zawodowe na rynku pracy. Ukończył kurs trenerski i uzyskał certyfikat. Certyfikowany Toastmaster, laureat ogólnopolskiego konkursu wystąpień 2009. Zdobył praktyczne umiejętności i wiedzę niezbędną w wystąpieniach publicznych, liderowaniu grupie oraz byciu coachem i mentorem oraz wspieraniu ludzi w rozwoju i dążeniu do realizacji pasji, marzeń oraz wytyczaniu i osiąganiu celów.

LMI Coach

Ponad 15 lat doświadczenia biznesowego, eksperckiego i konsultingowego uzupełnione o metodologię LMI w skuteczny sposób łączy w pracy z liderami i managerami przedsiębiorstw oraz organizacji. Uwalnia potencjał ludzki i pomaga zwiększać efektywność. Kreatywność i analityczne spojrzenie gwarantują sukces.

Business & Leadership Coach

Lata obserwacji i doświadczeń we współpracy z menedżmentem i właścicelami średnich firm polskich, zaowocowały opracowaniem autorskiej metody pracy coachingowej. P-I-O-T-R to skalowalne, kompletne narzędzie do pracy z zespołem menadżerów oraz indywidualnie, któe w efektywny sposób rozwija przywództwo oraz zwiększa efektywność ludzi i rganizacji.

Prywatnie

Pasjonat podróży samochodem po europie. Czytelnik niezliczonych pozycji dotyczących biznesu, przywództwa i motywacji. Koneser dobrego wina i smacznej kuchni. Uwielbia sushi. Czas wolny spędza z ukochaną córeczką Paulinką i rodziną. Odpoczywa na basenie oraz grając w tenisa stołowego. Czasami w kuchni, gotując dla najbliższych i przyjaciół.